آماده گی کانکور

به اساس تفاهم نامه ای میان وزارت محترم معارف جمهوری اسلامی افغانستان و موسسه آموزشی ستاره درخشان افغانستان یکی ازبرنامه

 

آماده گی کانکور

 

به اساس تفاهم نامه ای میان وزارت محترم معارف جمهوری اسلامی افغانستان و موسسه آموزشی ستاره درخشان افغانستان یکی ازبرنامه ها آماده‌گی کانکور بوده که برای شاگردان اناثیه صنوف یازده هم و دوازدهم مکاتب مراکز آماده گی کانکور  ایجاد میگردد.  هدف اساسی آن ارتقای سطح دانش متعلمین بوده که آنان برای سپری نموده آزمون کانکور آماده شوند. در این برنامه مضامین ریاضیات، علوم ساینسی، علوم اجتماعی و لسان دری و پشتو  توسط استادان مسلکی و با تجربه تدریس میگردد.  زمان برنامه آماده‌گی کانکور هر روز به مدت (۲) ساعت و بوده برای شش ماه ادامه میابد. در آغاز برنامه مواد درسی که شامل یازه چپتر آماده گی کانکور برای متعلمین، یازده چپتر رهنمای آماده گی کانکور، یک جلد کتاب کیمیا و یک  جلد کتاب بیولوژی برای استادان توزیع میگردد و بطور ماهانه قرطاسیه مورد ضرورت برای متعلمین از طرف موسسه توزیع میگردد.

 

این برنامه در ولایت کابل ۴ مرکز، ننگرهار۳ مرکز، لغمان ۲مرکز، کنر ۲ مرکز، کاپیسا ۲ مرکز، و بدخشان۶ مرکز داشته و برای ۹۵۰ تن شاگرد زمینه آموزش آماده گی کانکور را فراهم نموده است.

 

درباره موسسه

موسسه آموزشی ستاره درخشان افغانستان منحیث یک نهاد غیر انتفاعی، غیر دولتی و غیرسیاسی، دارنده جواز شماره ۴۳۸۸ مورخ ۱۱ / ۹ / ۱۳۹۶ از وزارت محترم اقتصاد میباشد. این نهاد به منظور بلند بردن سطح تعلیم و تریبه، حرفه و امرار معیشت زنان افغان ایجاد گردیده است.


ادامه مطلب
  •   خانه نمبر 328، سرک 6 قلعه فتح الله، کابل، افغانستان
  •   055 902 790 (0) 93+
  • info@sseoa.af